Рокитнянський архівний сектор

архівного відділу
Білоцерківської районної державної адміністрації

Київської області

a

Зворотній зв'язок

Щоб Ваше повідомлення дійшло за призначенням, обов'язково заповніть усі поля форми запиту і якнайповніше викладіть суть справи.

Анонімні звернення згідно із ст.8 Закону України "Про звернення громадян" - не розглядаються.

УВАГА! Архів не надає офіційних довідок електронною поштою.

Якщо Ви бажаєте бути оперативно поінформованим про надходження відповіді на своє звернення до архіву, необхідно переписати та встановити в свій комп`ютер спеціальну програму-інформатор «PolidarReminder»: завантажити.

Тепер, при надходженні повідомлення по "Зворотньому зв`язку", на екрані Вашого монітору буде з’являтись спеціальне повідомлення у супроводі звукового сигналу.

Якщо вікно з повідомленням згорнуто, то для того щоб подивитись, чи надходили повідомлення, потрібно лівою кнопкою мишки двічі швидко клацнути по ярлику програми у правій нижній частині екрану, або навівши курсор на вказаний ярлик, за допомогою правої кнопки мишки зайти в меню програми та вибрати «Відкрити».

При необхідності, через меню програми також можна поміняти логін.

Щоб встановити програму-інформатор потрібно:

- лівою кнопкою мишки двічі швидко клацнути по переписаному файлу;

- у вікні, що з’явилось, натиснути на кнопку «Вставити», а після закінчення процесу, натиснути кнопку «Закрити»;

- у наступному вікні, що з’явилось, необхідно вписати в якості логіну свою електронну адресу (яка була вказана у зверненні до архіву), після чого натиснути кнопку «Підтвердити».

Якщо програма не встановлюється, це означає що у комп`ютері відсутнє відповідне програмне забезпечення, зокрема, не вистачає програми «Microsoft .NET Framework», яку потрібно переписати та встановити: завантажити.

У випадку, коли вона не встановлюється, необхідно переписати і встановити програму WindowsInstaller: завантажити, після чого встановити «Microsoft .NET Framework» та «PolidarReminder».


***

Щоб спонукати архіви надавати змістовні відповіді на звернення, користувачам пропонується обов`язково оцінювати отримані відповіді за п`ятибальною системою (вибрати оцінку та мишкою поставити відмітку).


***

При необхідності звернутись до архівної установи письмово, потрібно своє звернення оформити належним чином: